Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:19:29

У Чернігові побільшає першачків

20.08.2012   16:16Агенцiя

Цього року першокласників у Чернігові побільшає більш ніж на 300 дітей. Тож, у День знань шкільний поріг вперше переступить 2586 першачків, минулого року їх було 2268.

Про це повідомив заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради Михайло Рубан. “Ми ще не можемо сказати, що вийшли на великий “плюс”, але позитивна динаміка щодо збільшення кількості учнів вже намічається”, – зазначив Михайло Рубан. Цього року, за його словами, вже сформовано 84 перших класи, минулого року їх було 80.

Рекордсменом з першокласників цього року, до речі, як і минулого, стала загальноосвітня школа № 35. І це цілком зрозуміло, адже Масани – район, що розбудовується, і серед його жителів переважає молодь. Зараз у ЗНЗ

№ 35 вже сформовано шість перших класів, де буде навчатися 189 дітей. До слова, минулого року в цій школі було п’ять перших класів, де набиралися знань 160 дітлахів.

Стабільно йде набір першокласників і в школи нового типу (колегіуми, ліцеї, гімназії) та загальноосвітні спеціалізовані школи (з посиленим вивченням іноземних мов, фізико–математичного профілю). Так, цього року в колегіумі № 11 створено п’ять перших класів (минулого року їх було чотири), по чотири – у ліцеях № 15 та № 32, загальноосвітніх спеціалізованих школах з поглибленим вивченням іноземних мов № 1 та № 2, загальноосвітній спеціалізованій школі фізико–математичного профілю
№ 12, початковій школі № 25. Понад сотню першачків набрали цього року й у школах № 3, 19, 29, 33, що також є гарним результатом.

По одному першому класу сформовано у школах № 4, 5, 6, 9, 10, 13, 17, 23.

А ось скільки в цілому учнів навчатиметься у школах нашого міста, відомо буде тільки наприкінці серпня. “У червні деякі випускники 9–х класів забрали документи, щоб вступити до технікумів або ж закладів профтехосвіти. Але, як показала практика минулих років, багато хто з них повертається до рідних шкіл. Тому остаточну кількість учнів будемо знати наприкінці серпня”, – зазначив Михайло Рубан.

http://vid.cn.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=7336&Itemid=65

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини