Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 04:45:03

У Чернігові побільшає першачків

20.08.2012   16:16Агенцiя

Цього року першокласників у Чернігові побільшає більш ніж на 300 дітей. Тож, у День знань шкільний поріг вперше переступить 2586 першачків, минулого року їх було 2268.

Про це повідомив заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради Михайло Рубан. “Ми ще не можемо сказати, що вийшли на великий “плюс”, але позитивна динаміка щодо збільшення кількості учнів вже намічається”, – зазначив Михайло Рубан. Цього року, за його словами, вже сформовано 84 перших класи, минулого року їх було 80.

Рекордсменом з першокласників цього року, до речі, як і минулого, стала загальноосвітня школа № 35. І це цілком зрозуміло, адже Масани – район, що розбудовується, і серед його жителів переважає молодь. Зараз у ЗНЗ

№ 35 вже сформовано шість перших класів, де буде навчатися 189 дітей. До слова, минулого року в цій школі було п’ять перших класів, де набиралися знань 160 дітлахів.

Стабільно йде набір першокласників і в школи нового типу (колегіуми, ліцеї, гімназії) та загальноосвітні спеціалізовані школи (з посиленим вивченням іноземних мов, фізико–математичного профілю). Так, цього року в колегіумі № 11 створено п’ять перших класів (минулого року їх було чотири), по чотири – у ліцеях № 15 та № 32, загальноосвітніх спеціалізованих школах з поглибленим вивченням іноземних мов № 1 та № 2, загальноосвітній спеціалізованій школі фізико–математичного профілю
№ 12, початковій школі № 25. Понад сотню першачків набрали цього року й у школах № 3, 19, 29, 33, що також є гарним результатом.

По одному першому класу сформовано у школах № 4, 5, 6, 9, 10, 13, 17, 23.

А ось скільки в цілому учнів навчатиметься у школах нашого міста, відомо буде тільки наприкінці серпня. “У червні деякі випускники 9–х класів забрали документи, щоб вступити до технікумів або ж закладів профтехосвіти. Але, як показала практика минулих років, багато хто з них повертається до рідних шкіл. Тому остаточну кількість учнів будемо знати наприкінці серпня”, – зазначив Михайло Рубан.

http://vid.cn.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=7336&Itemid=65

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини