Громади Чернігівщини продовжують вивчати сталу мобільність
Мобільна громада – розумна громада. Ця теза стала базовою для учасників третього блоку тренінгу зі сталої мобільності, який проходив у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Тренери – Віктор Загреба, співзасновник компанії «Urban consulting group», та Тетяна Усик, експерт зі сталої мобільності.
Ірина Кудрик, директор Чернігівського ЦРМС, зазначила: «Мобільність у громадах – це сучасний тренд, який враховує інтереси пішоходів, велосипедистів та автомобілістів, кожен має достатньо місця для пересування. Розумна громада – це мобільна громада, тут наявна розгалужена транспортна інфраструктура, яка є високорозвиненою та інклюзивною».
Учасники тренінгу – представники об’єднаних громад – поділилися своїми напрацюваннями в напрямку запровадження проектів зі сталої мобільності у своїх громадах. Розповіли про свої враження, успіхи та труднощі, з якими стикнулися.
Тетяна Усик презентувала досвід Миргорода у реалізації проектів зі сталої мобільності. План розвитку сталої мобільності узгоджує плани міського та регіонального розвитку, забезпечує визначення пріоритетів, передбачає ефективну систему моніторингу виконання плану і, зрештою, високу мобільність та комфортні умови проживання мешканців міста.
Стала мобільність – це організаційна форма пересування населення, що дозволяє знизити рівень впливу на навколишнє середовище і робить особливий акцент на координації між різними сферами (транспорт, землекористування, екологія, економічний розвиток, соціальна політика, охорона здоров’я тощо) та органами влади.
Віктор Загреба розповів про кращі практики реалізації проектів завдяки яким у населених пунктах розроблені концепції розвитку велосипедної інфраструктури, напрацьовані ідеї щодо підвищення безпеки всіх учасників руху та інші, повыдомив Чернігівський ЦРМС.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression