Працівників "Чернігівгазу" вчили уникати конфліктів та стресів
З 10 по 14 травня фахівці з профорієнтації Чернігівського обласного центру зайнятості проводять тренінги «Розвиток емоційної саморегуляції та відпрацювання навичок консультативної бесіди з клієнтами» для працівників сервісного обслуговування клієнтів ПАТ «Чернігівгаз».
У програмі тренінгу - практичні вправи, рольові ігри, тематичні дискусії та групове обговорення.
На думку заступника начальника відділу організації профорієнтації Ирина Чечко, такі заняття допоможуть учасникам швидко засвоїти прийоми, необхідні в щоденній роботі, а командне виконання завдань тренінгу спонукатиме колег і в подальшому ефективно взаємодіяти між собою для швидкого вирішення конфліктних ситуацій з клієнтами.
Учасники тренінгу в невимушеній атмосфері спілкувалися між собою, визначали свій емоційний стан, а також опановували техніку зняття психологічного напруження та емоційного переживання.
Крім того, вони на практиці відпрацювали комунікативні вміння та навики в консультативній бесіді з клієнтами та зупинилися на різноманітних прийомах вербального і невербального спілкування. На завершення обговорили проблемні питання і ситуації, які виникають в практичній роботі, та обмінялися досвідом.
Останні новини Чернігівщини
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.
В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54
Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.