Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 жовтня, 06:41:47

Відбулась XІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми розвитку територіальних громад"

18.04.2019   08:41Агенцiя

У науковому заході взяли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Чернігова, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та всі зацікавлені особи.

Метою даного заходу було здійснення обміну досвідом між студентами та вченими, висвітлення актуальних питань теорії та практики у досліджуваній галузі, а також сприяння формуванню наукових зв’язків між навчальними закладами та науковими установами.

Відкрив роботу конференції  директор Чернігівського інституту МАУП, кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович, який відзначив, що проведення наукових конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, оскільки наукові дослідження суттєво збагачують потенціал сучасного фахівця.

На пленарному засіданні учасників конференції привітав заслужений юрист України, перший заступник директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, доктор юридичних наук Журавльов Дмитро Володимирович.

З програмними доповідями виступили: д.е.н., професор Чернігівського національного технологічного університету Іванова Н.В.; к.ю.н., академік Академії нотаріату України, приватний нотаріус ЧМНО Красногор О. В.; к.ф.н. Академії державної пенітенціарної служби Співак В.В.; к.е.н., доцент Чернігівського національного технологічного університету Перетятько Ю. М.; к.псих.н., доцент Академії державної пенітенціарної служби Дем’яненко Ю.О.
А також у конференції брали участь: викладачі та студенти Чернігівського інституту МАУП; Чернігівського національного технологічного університету; Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Академії Державної пенітенціарної служби України, Чернігівського кооперативного коледжу та аспіранти і молоді вчені з різних міст України.

Доповіді учасників були згруповані за трьома напрямами, а саме: економічний (економічні науки), правовий (юридичні науки), соціально-гуманітарний (соціальні, гуманітарні та прикладні науки).

Учасники конференції розповідали про проблематику обраних ними тем, а також цілі і завдання, яких вони прагнули досягти у своїх роботах. Студенти показали свої нестандартні підходи до розв’язання  типових проблем, що викликало хвилю позитивних відгуків від професорів та доцентів на конференції. Учасники та гості конференції ставили запитання, які виникали під час презентацій, та отримували на них детальні роз’яснення та відповіді.

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на міжнародній науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність фахової спільноти сприймати виклики різноманітних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання. Тому науковий захід зміг об’єднати погляди різних учасників.

Конференція відбулася в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх.

Кожний учасник отримав сертифікат про участь у конференції.

Організаційний комітет щиро дякує учасникам та їх науковим керівникам за активну участь у роботі конференції.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10

Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39

Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16

Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.

Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35

20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини