Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 19:31:26

Поліцейські не припиняють вдосконалювати свої знання

12.04.2019   08:23Агенцiя

У Чернігові завершився триденний тренінг в рамках спільного проекту «Розвиток центру патрульної служби і командно-контрольного управління в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області» для патрульних поліцейських і співробітників чергових служб поліції.

Навчання проводили представники Лиунаської префектури Департаменту поліції та прикордонної охорони Естонської Республіки.

Мета зустрічі – обмін досвідом та налагодження більш тісного співробітництва між поліцією Естонії та України. Відбулася вона в результаті спільної ініціативи поліції Естонської Республіки та поліції Чернігівщини. Гості для проведення навчання обрали формат "без краваток", це дало змогу налагодити товариські стосунки.

За підсумками навчань українські поліцейські отримали сертифікати європейського зразка, а ті що проявили себе як найкраще, матимуть змогу поїхати до Естонії запозичувати досвід.
 

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини