Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 14:21:54

Податкові класи

03.11.2011   08:12Агенцiя

Формування високої податкової культури у молоді є невід’ємною складовою діяльності податківців. Вони впевнені, що навчати податковій грамоті потрібно змалечку, тому і йдуть у школи з лекціями, вікторинами, конкурсами.

Державною податковою інспекцією у м. Чернігові за сприяння управління освіти створено 3 податкових класи. Проведення уроків заплановано на постійній основі протягом навчального року з викладенням повного курсу податкової дисципліни.

У зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України, знаходження сучасних форм і методів, які будуть доступними для дитячого сприйняття, є справою сьогодення, а крок до розуміння податкового обов’язку є дорогою до майбутнього дорослого життя.

Школярі з задоволенням слухають і про податки у давнину, і про Податковий кодекс України, який став єдиним документом адміністрування податків. А коли у дітей виникають питання, то це означає: зустріч вдалася.

Майбутні платники податків зі шкільної лави повинні усвідомлювати, що податки відіграють важливе соціальне значення, тому їх сплата є важливим і почесним обов’язком громадян, який передбачено у Конституції України.

Лише так можна досягнути процвітання країни.

Підготувала Ірина Берегова ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14

Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41

Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини