Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 червня, 23:28:33

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

15.01.2019   14:10Агенцiя

13 січня в Чернігівському колегіумі № 11 (директор Рубан С.В.) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

В олімпіаді взяли участь 152 учні.

Учасників олімпіади привітали Ірина Лисенко, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, Олександр Мокрогуз, голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Святковий настрій учасникам заходу створили вихованці танцювального колективу спортивного бального танцю «Глорія» Чернігівського колегіуму № 11.

Завдання ІІІ  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії укладені відповідно до чинних навчальних програм з історії. Для кожного класу було запропоновано вісім завдань, які дали змогу учасникам олімпіади продемонструвати історичне мислення та виявити рівень знань фактичного матеріалу. Завдання містили також зображення об’єктів архітектури і мистецтва, картосхеми, фотографії.

До оцінювання виконаних учнівських робіт були залучені вчителі історії області, науково-педагогічні працівники Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини