Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 14:57:52

Кадетського полку прибуло

01.08.2012   15:11

В Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою підбили підсумки вступних випробувань. Цього року одягти ліцейський однострій виявили бажання 283 підлітки, що на сто чоловік більше від потреби.

Для того, щоб стати ліцеїстами юнакам необхідно було скласти вступні іспити з математики і української мови. Також вони пройшли фахові випробування: медичне та психологічне обстеження, склали іспит з фізичної підготовки. З найкращих абітурієнтів сформовано навчальні взводи першого курсу загальною кількістю 180 осіб.

– При відборі кандидатів на навчання перевага надавалася дітям з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, – зазначив заступник начальника ліцею підполковник Євген Казанін. – Таких хлопців цього року в ліцеї навчатиметься 37 чоловік. Також – тридцять дітей з сімей військовослужбовців, шість – чиї батьки є учасниками бойових дій та двоє – ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. Батьки переважної більшості абітурієнтів – селяни, робітники та службовці.

Варто зазначити, що нині серед вступників багато осіб, які приїхали на навчання з сільської місцевості. Також з кожним роком спостерігається тенденція на збільшення кількості бажаючих навчатися у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою та розширюється географія вступників. Абітурієнти прибували не тільки з Чернігівської області, а майже з усіх регіонів України.

Підполковник Євген Казанін також додав, що більшість юнаків підтвердили свої оцінки зі шкільної програми за дев’ятий клас. Так, за результатами іспитів з математики п’ять хлопців зарахували на навчання поза конкурсною програмою.

Наразі майбутні ліцеїсти продовжили відпочинок на літніх канікулах. Опановувати науку в ліцеїстів вони розпочнуть 1-го вересня.

 

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.