Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 7 липня, 01:02:35

До 15 серпня триває реєстрація на третю Школу молодого журналіста у Чернігові

30.07.2012   12:32Агенцiя

Почалася реєстрація на третю Школу молодого журналіста, яка відбудеться в Чернігові для журналістів з наступних областей: Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Харківської, Кіровоградської, Полтавської.

Запрошуються журналісти з досвідом роботи до 1,5 року в редакції регіональної газети

Проект здійснюється Асоціацією незалежних регіональних видавців України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

У Школі будуть розглянуті такі питання: як писати репортажі та робити інтерв'ю саме для вашого читача, як створювати мультимедійні статті, як робити локальні розслідування, як шукати та перевіряти інформацію, як працювати в/з соціальними мережами.

Навчання складається з 2 модулів, з перервою між модулями для підготовки домашнього завдання у себе в редакціях. Автори найкращих робіт отримають рекомендації від Школи. Кожен учасник школи отримує свій бал за результатами навчання

Вартість участі: реєстраційний внесок покриває проживання та харчування під час тренінгу, роздаткові матеріали, кава-паузи та не покриває витрат на дорогу до місця проживання учасників. Розмір реєстраційного внеску складає 810 грн за учасника для членів АНРВУ та 970 грн за учасника - для інших видавництв. За кожного наступного учасника від одного видавництва - знижка 20%.
 

Реєстрація триває до 15 серпня 2012 р.
 
Кількість вільних  місць обмежена.
 
Місце проведення третьої Школи - м. Чернігів, на базі Чернігівської медіа-групи

У разі виникнення питань - пишіть на office.airpu@gmail.com

http://www.telekritika.ua/notices/2012-07-30/73735

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини