Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 23:19:37

Про профілі професійної компетентності

30.07.2012   12:20

Про профілі професійної компетентності та їх запровадження як нового, безособового, інструменту державної служби України йшлося під час навчання працівників апарату облдержадміністрації та кадровиків обласних управлінь минулої п'ятниці.

Відкрив його заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець. Він наголосив на важливості роботи що започатковується для запровадження в дію нового Закону України "Про державну службу" та реформування державної служби як такої.
 
З інформацією виступили начальник територіального підрозділу Нацдержслужби України Ірина Протченко і директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко. Вони розповіли про структуру підзаконних актів, що нині розробляються та ухвалюються на виконання нового Закону України "Про державну службу", детальніше зупинившись на трьох з них, що визначатимуть: типовий профіль професійної компетентності посади керівника апарату, порядок визначення спеціальних вимог до досвіду роботи, вимог до вимог до рівня професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття посад державної служби груп з II по V, критерії для визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.

Зазначалося, що тепер розпочинається перший етап з розробки профілів. Він передбачає утворення  в органах державної влади експертних робочих груп, збір та узагальнення ними інформації.

Наступник кроком стане розробка нових вимог до рівня професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття посад державної служби.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини