Вітаємо стипендіатів Президента України Чернігівської області
В Києві в приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» переможцям фінальних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України відбулося урочисте вручення дипломів лауреатів стипендії Президента України.
Привітали юних стипендіатів Президента України – Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України, Станіслав Довгий, Президент Малої академії наук, академік Національної академії наук України. До юних лауреатів звернулася Лілія Гриневич та зазначила: «Ви маєте великий шанс стати ядром будівництва країни, я хочу підказати вам формулу успіху: правильно і вдало поставлена для себе мета, помножена на працю й наполегливість, дає успіх. І не буває інакше. Тому, не сумніваючись у ваших талантах, я хочу побажати вам одне: щоб ви ніколи не втрачали натхнення, наполегливості й терплячості, потрібних для великої праці. І це приведе до успіху. А ваш успіх – це успіх України!».
Стипендії Президента України за свої інтелектуальні досягнення отримуватимуть двісті сімдесят школярів і студентів-першокурсників. Від Чернігівської області високу нагороду отримали: Аліса Рижова, Вадим Анікієнко, Ігор Філоненко, Евеліна Якимова – які вперше стали стипендіатами Президента України. Павло Нагорний стипендію отримує вдруге, а Ольга Шаповаленко – уже третій рік поспіль.
Студентам-першокурсникам українських вишів, які вибороли своє право на стипендії нагороди вручали Юрій Сафонов, заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» і Михайло Згуровський, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
День вручення дипломів запам’ятається стипендіатам ще й іншими цікавими заходами. Організатори урочистостей влаштували оглядову екскурсію Державного політехнічного музею при КПІ імені Ігоря Сікорського; презентацію науково-популярної платформи Post It від її творців; ознайомили з виставкою «Доля дванадцяти», підготовленою до 100-ліття Національної академії наук України, яке відзначається цього місяця.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».