Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 травня, 12:55:34

Чернігівських підприємців навчають основам маркетингу

24.11.2018   12:03

23 листопада розпочався навчальний тренінг «Агресивний маркетинг». Цільова аудиторія тренінгу – керівники та власники бізнесу, менеджери з продажів, маркетологи та менеджери з реклами.

Навчання, модератором якого виступила голова ГО «Сяйво Сіверщини», депутат міської ради Ірина Березинець, проходить за адресою вул. Преображенська, 12. А головними спікерами є маркетолог та тренер з Ізраїлю з 20-річним досвідом Леонід Гроссман та спеціаліст з навчання персоналу в галузі продажів та управління кадровим потенціалом, бізнес-тренер та практикуючий психолог Марина Кондратенко.

На початку зустрічі Леонід Гроссман відмітив, що агресивний меркетинг не несе в маси нічого негативного. Він працює за принципом Юлія Цезаря або Олександра Суворова: «Прийшов, побачив, переміг». У ньому найголовніше - натиск, швидкість, окомір. Тобто це вміння швидко реагувати на обставини, вміти пропонувати і продавати, а головне знати все про свій товар чи послугу.

Крім того, для використання техніки агресивного маркетингу продавець повинен багато тренуватися і вивчати психологію людей.

Учасники навчання також дізнаються про принципи побудови системи агресивного маркетингу, мотиви та потреби покупців, говоритимуть про помилки, які покупці не пробачають, а також про психологічні аспекти продажів.

Загалом у рамках міської Програми підтримки малого та середнього підприємництва цього року проведено вже чотири семінари та тренінги для чернігівських підприємців.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини