Відбувся тренінг з психологічної підтримки учасників бойових дій
В Чернігові на конференції з психологічної підтримки учасників бойових дій, інвалідів війни та родин загиблих воїнів вивчали проблеми українських бійців.
Організаторами заходу виступили Міністерство соціальної політики України, Всеукраїнська громадська організація «Спілка ветеранів війни з Росією» та Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО.
Під час тренінгу психологи з Чернігова мали змогу навчитися методам та практичній роботі з ветеранами війни. Досвідчені тренери, які практично від початку війни надають психологічну підтримку учасникам бойових дій, ознайомлювали місцевих фахівців з напрацьованими за кілька років програмами реабілітації та соціалізації воїнів.
З представниками ветеранської громади Чернігова, в свою чергу, працювали учасники «Спілки ветеранів війни з Росією». Вони навчали, яким чином найефективніше організовувати курси психологічної підтримки: як і де шукати ресурси для проведення подібних заходів, як обирати психологів та яким чином співпрацювати з органами державної влади. Участь у конференції-тренінгу взяли близько 50 психологів та учасників бойових дій.
Всеукраїнський проект «Служба підтримки ветеранів», окрім Чернігова, пройде ще в Дніпрі та Запоріжжі, а завершиться підсумковим заходом у Києві в середині грудня.
Ігор Березинський
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.