Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 18:57:19

Майстер-клас Віктора Кошмала для юних читачів

21.11.2018   10:28Агенцiя

Все своє життя чернігівський фотохудожник Віктор Кошмал присвятив улюбленій справі – фотографії. Він – переможець багатьох національних і міжнародних конкурсів, лауреат виставки фотохудожніх робіт Ради Європи. І вже 42 роки майстер працює з дітьми.

«Якщо ти щось у житті зумів зробити, то маєш це передати учням, – вважає фотограф-педагог. – Не можу це тримати в собі, я повинен знанням поділитися з іншими».

Своїми знаннями Віктор Кошмал поділився і з відвідувачами обласної бібліотеки для дітей ім. Островського. Це – учні 5-6 класів – саме той вік, коли починається справжнє навчання фотомистецтву. Сам маестро взяв в руки фотоапарат саме в 12 років, це була «Смена».

Під час майстер-класу Віктор Кошмал поділився секретами фотосправи, головний з яких – вміти бачити навколишній світ, вловити миттєвість, бо з них і складається наше життя.

Віктор Кошмал виховав не одне покоління фотомитців. Можливо, і хтось з тих, хто прийшов на майстер-клас в обласній бібліотеці для дітей, колись згадає, що перший урок майстерності йому дав Віктор Кошмал.

 

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини