Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 09:00:04

Про енергоефективність для всієї громади та кожного підприємства

21.11.2018   09:08Агенцiя

Від 3 до 15 % собівартості товару складають витрати на електроенергію та газ. Як зменшити цей відсоток, керівників промислових підприємств Чернігівщини навчали під час семінару з енергоефективності.

Захід організований Асоціацією міст України за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

До слова, Чернігів став першим містом, де проведене таке навчання.

На захід запрошені й представники центральних органів виконавчої влади (Мінекономрозвитку, Держенергоефективності), сільські, селищні, міські голови.

З вітальним словом до зібрання звернулися перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Учасники заходу мали змогу ознайомитися з успішними практиками реалізації відповідних проектів на підприємствах, дізнатися більше про державну політику у сфері енергоефективності та розглянути регіональні аспекти.

– Підприємства уже відчувають потребу частіше звертататися до послуг енергоаудиторів і, зрештою, модернізовувати власне виробництво. Проект GIZ покликаний надати як теоретичну, так і практичну допомогу. Втім, механізм працюватиме ефективніше, коли рішення шукатимуть спільно: фахівці з енергоефективності, підприємці, місцева влада. Наразі для чергового пілотного проекту відібрано 60 підприємств, два — з Чернігова, – зауважила Світлана Чеботарьова, радник проекту GIZ.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

30 березня: цей день в Україні і світі 08:26

День 1496 Російська агресія - Day 1496 Russian aggression

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини