Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 03:45:20

Школам Ченігова виділені кошти для робіт з ліквідації наслідків зливи 30 червня

10.11.2018   10:54

Із резервного фонду міського бюджету Управлінню освіти Чернігівської міської ради виділені кошти у сумі 482,4 тис. грн для проведення частини аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 30 червня в Чернігові. Тоді, які відомо, внаслідок підтоплення постраждали будівлі комунальної сфери міста, приватні будинки та дорожня інфраструктура.

Вказані кошти будуть надані спеціалізованій загальноосвітній школі № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов, школі № 3 та № 19. Відповідне рішення прийняте сьогодні, 9 листопада, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Як відомо, для проведення аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах комунальної власності міста Уряд 31 жовтня ц.р. виділив кошти, які надійдуть до Чернігівської обласної державної адміністрації з резервного фонду Державного бюджету, у сумі 16 млн грн.

Але цих коштів не вистачає, щоб повністю перекрити потреби відновлювальних робіт на об’єктах комунального сектору. Зокрема, на відновлення закладів освіти необхідно на 1,1 млн грн більше, ніж виділено з резервного фонду Держбюджету. Тому з резервного фонду міського бюджету для шкіл №1, 3 та 19, приміщення яких постраждали від стихії, виділяються кошти на зазначені цілі. Наразі це весь нерозподілений залишок коштів, який був у резервному фонді міського бюджету.

За ці кошти у загально-навчальних закладах ліквідовуватимуться пошкодження, які сталися внаслідок зливи, а саме: ремонтуватимуть бетонні приямки, стіни в коридорах та класах, стелю спортивного залу.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression