Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:59:27

Будні та свята профкому

01.11.2011   15:36Агенцiя

Останнього жовтневого дня в актовій залі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка було людно та гамірно – схвильовані першокурсники, керівництво вишу та гості заходу зібралися для урочистого посвячення до лав профкому вчорашніх школярів, а нині – студентів першого курсу ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка.

ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

З вітальним словом до присутніх звернувся очільник вишу – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України М.О. Носко, який зазначив, що саме завдяки профкому студенти університету мають змогу брати участь у різноманітних розважальних заходах та акціях, відвідувати екскурсії та концерти, оздоровлюватися і відпочивати як на базі нашого профілакторію “Юність”, так і в кращих будинках відпочинку Криму та Карпат.

Голова первинної профспілкової організації студентів ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка І.О. Левицька-Сосімович привітала нових членів профспілки з визначною подією і запросила голову обласного комітету профспілок України Т.А. Матвеєву для урочистого вручення профспілкових квитків першокурсникам.

У продовження вечора на присутніх чекали цікаві презентації та відеоролики про роботу профкому студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, а також святковий концерт. Апогеєм розважальної програми став розіграш подарунків та цінних призів від профспілкової організації університету, в числі яких путівка на море та планшетний персональний комп’ютер.

Олена Бабич, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини