Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 21:54:05

Майже 120 судових речників України отримали знання від кращих тренерів з комунікації на Чернігівщині

01.11.2018   09:57Агенцiя

В епоху інтернету та неосяжного інформаційного простору важливо говорити зрозумілою мовою аби бути почутим.

Саме тому декілька років тому в українських судах запровадили посаду прес-секретаря (спеціаліста зв'язків з громадськістю).
Посадові обов'язки визначені Інструкцією, вимоги до особи, що претендує на посаду – нормою закону.

Але наразі постає чимало питань: Як зрозуміло розповісти про справи? Що цікаво громадянам знати про суд? Як зробити яскравий та цікавий контент? Що робити в кризових ситуаціях та як їм зарадити?

Перед нами постають виклики: змінювати стереотипи, пізнавати, мислити, осягати нове, креативити.

29-30 жовтня на Чернігівщині відбувся Перший загальнонаціональний форум прес-секретарів, організований Програмою USAID «Нове правосуддя», Канадсько-українським Проектом підтримки судової реформи та Вищою радою правосуддя.

Прес-секретар Господарського суду Чернігівської області Юлія Гуринець долучилася до роботи форуму.

Протягом двох днів майже 120 судових речників України отримали знання від кращих тренерів з комунікації.

Іноземні спікери поділилися з учасниками заходу досвідом Канади у здійсненні ефективної комунікації судів із громадськістю на прикладі Вищого суду провінції Альберта, суду канадської провінції Британська Колумбія.

Учасники форуму дослідили питання налагодження конструктивного діалогу між судами та ЗМІ, виходу судової влади за межі професійної аудиторії для ефективного інформування суспільства про діяльність судових установ, поліпшення якості інформаційного наповнення веб-сайтів та сторінок судів у соціальних мережах.

Обговорили можливість об’єднання прес-секретарів судів у професійну асоціацію для розвитку професії, обміну досвідом та створення єдиних підходів у комунікаційній політиці судової влади.

Судові речники практикувалися у написанні інформаційних повідомлень судів та їх адаптації для різних медіа-платформ, із кризових комунікацій та планування медіа-кампаній.


Господарський суд Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини