Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:13:30

Колегія Управління освіти Ніжина: спілкування однодумців

25.10.2018   12:01

24 жовтня в оновленій актовій залі (участь Будинку дітей та юнацтва в «Громадському бюджеті») відбулася розширена колегія Управління освіти за участі керівників закладів освіти.

Серед запрошених також були присутні заступник міського голови Ігор Алєксєєнко, директор Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Кучеровська, Анна Лисенко начальник відділу у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету, інспектор з ювенальної превенції Наталія Шафрай, директор комунального торгівельно-виробничого підприємства «Школяр» Лариса Чернишева та представники Ліги старшокласників і Молодіжного парламенту.

На порядок денний винесені питання:

Блок№ 1
І. Теоретична частина:
1.Про профілактику правопорушень в учнівському середовищі у закладах  загальної середньої освіти.
2.Про працевлаштування випускників 2017-2018 н.р.
3.Про виконання рішення колегії Управління освіти від 26.10.2017 р. та наказу УО від 27.10.2017 р №360 «Про профілактику жорстокості та насильства в освітньому середовищі».

ІІ. Практична частина
Тимченко А.В., практичний психолог БДЮ.
1.Презентація моніторингового дослідження проблем дозвілля молоді Ніжина.
2.Презентація програми «Протидія мові ненависті» (за програмою «No Hate Speech Movement» РадиЄвропи).
3.Презентація освітнього проекту «Відкривай Україну».
4.Презентація програми «Активні громадяни» від Британської ради.
5.Презентація клубу документального кіно про права людини DocuclubUA
6.Апробація тренінгової вправи «Корені та гілки» з посібника «Закладинки» за програмою «Протидія мові ненависті»
7.Доручення міського голови від 05.10.2018 року №02.1-17/2302 щодо вивчення питання організації безкоштовних дискотек у закладах загальної середньої освіти.

Робота в міні-групах з проблеми молодіжного дозвілля та шляхів його покращення.

Блок№ 2
Про підсумки моніторингу організації харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Блок № 3
Різне.

Уперше у роботі Колегії взяли участь представники різних служб, Ліги старшокласників та Молодіжного парламенту. Були використані різні форми подачі інформації: відео, презентація, усне повідомлення.

Зацікавленість викликали проблемні питання, які вирішувалися колегіально у групах. Презентували роботу груп: інспектор з ювенальної превенції, спеціаліст Управління освіти, директори шкіл і садочків, учні та студенти.

Тільки двоє із шестидесяти двох при обговоренні питання дозвілля учнів  висловилися «за» проведення дискотек у закладах загальної середньої освіти, решта – за організацію дозвілля у вечірній час за межами закладів загальної середньої освіти.

У «Різном» депутат Чернігівської обласної ради Валерій Гавриленко та голова Благодійного фонду «Стрічка надій», який є одночасно й засновником ІТ-компанії "TATL Technology", Олексій Кошевець презентували проект «Єдина школа», що допоможе в організації освітнього процесу їх учасників.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.