Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:46:13

Субсидії чи термомодернізація – як обрати вірний шлях

18.10.2018   10:28Агенцiя

Початок опалювального сезону, як завжди народжує багато запитань, щодо того як подужати високу ціну та отримати якісні послуги у повному обсязі.

Ось і сьогодні учасникам заходу були цікаві не стільки питання призначення субсидій, скільки питання підтримки держави в вирішенні проблеми втрати тепла. Старі будинки не відповідають нормам і втрати складають доволі високий рівень. Можливість «клаптикового утеплення» вже не задовольняють потреб споживачів.

Учасників цікавили приклади вже проведеної модернізації, скільки це коштувало в рамках програми термомодернізації, та скільки можна заощадити. Також учасники отримали корисну інформацію про обласну та  місцеву програми, які теж можуть допомогти у вирішенні проблем тепловтрат.
   
«Подібні інформаційні заходи привертають увагу до питань енергоефективності, та проходять завдяки попиту з боку споживачів» - зазначила Висіканець Наталія, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА – «Рівень зацікавленості серед мешканців багатоквартирних будинків до теми зменшення споживання енергетичних ресурсів зростає, і перелік питань збільшується. І це на мою думку дуже позитивно».

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини