Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 10:17:29

Субсидії чи термомодернізація – як обрати вірний шлях

18.10.2018   10:28Агенцiя

Початок опалювального сезону, як завжди народжує багато запитань, щодо того як подужати високу ціну та отримати якісні послуги у повному обсязі.

Ось і сьогодні учасникам заходу були цікаві не стільки питання призначення субсидій, скільки питання підтримки держави в вирішенні проблеми втрати тепла. Старі будинки не відповідають нормам і втрати складають доволі високий рівень. Можливість «клаптикового утеплення» вже не задовольняють потреб споживачів.

Учасників цікавили приклади вже проведеної модернізації, скільки це коштувало в рамках програми термомодернізації, та скільки можна заощадити. Також учасники отримали корисну інформацію про обласну та  місцеву програми, які теж можуть допомогти у вирішенні проблем тепловтрат.
   
«Подібні інформаційні заходи привертають увагу до питань енергоефективності, та проходять завдяки попиту з боку споживачів» - зазначила Висіканець Наталія, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА – «Рівень зацікавленості серед мешканців багатоквартирних будинків до теми зменшення споживання енергетичних ресурсів зростає, і перелік питань збільшується. І це на мою думку дуже позитивно».

Останні новини Чернігівщини

Віталій Загайний перевірив, як відбуваються роботи з модернізації ЦНАПу у Городнянській громаді

Віталій Загайний перевірив, як відбуваються роботи з модернізації ЦНАПу у Городнянській громаді 09:32

2 грудня Віталій Загайний перебував з робочою поїздкою у Городнянському районі. Він зустрівся з головою Городнянської райдержадміністрації Денисом Камком та заступником міського голови Віталієм Мамедовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 грудня по 8:00 3 грудня 2020 року.

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі 08:24

Протягом грудня 2020 року лікарі відділення мікрохірургії ока консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі за номером 0988702052 у робочі дні із 9-ї до 12-ї години.

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 08:11

1 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівський облдержадміністрації.