Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 15:44:09

Відбувся навчальний семінар щодо реалізації регуляторної політики

12.10.2018   09:51Агенцiя

Працівники Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області провели навчальний семінар «Особливості здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування» для представників виконавчих комітетів рад об’єднаних територіальних громад.

Захід відбувся за сприяння Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У ході навчання присутні отримали теоретичні та практичні знання стосовно здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування. Зокрема, розглянуто питання: яким чином визначається належність проекту рішення до категорії регуляторного акту; що потрібно врахувати та передбачити при здійсненні планування регуляторної діяльності; на що звертати увагу при розробці проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до нього; що містить експертний висновок відповідальної постійної комісії щодо регуляторного впливу розробленого проекту регуляторного акта; вимоги регуляторного законодавства до оприлюднення проектів регуляторних актів; обов’язковість отримання від уповноваженого органу пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів; порядки ухвалення, відстеження результативності та перегляду дії регуляторних актів.

Також завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко наголосив на необхідності безумовного виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при прийнятті регуляторних актів з дотриманням принципів державної регуляторної політики.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.