Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 08:51:36

Відбувся навчальний семінар щодо реалізації регуляторної політики

12.10.2018   09:51Агенцiя

Працівники Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області провели навчальний семінар «Особливості здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування» для представників виконавчих комітетів рад об’єднаних територіальних громад.

Захід відбувся за сприяння Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У ході навчання присутні отримали теоретичні та практичні знання стосовно здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування. Зокрема, розглянуто питання: яким чином визначається належність проекту рішення до категорії регуляторного акту; що потрібно врахувати та передбачити при здійсненні планування регуляторної діяльності; на що звертати увагу при розробці проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до нього; що містить експертний висновок відповідальної постійної комісії щодо регуляторного впливу розробленого проекту регуляторного акта; вимоги регуляторного законодавства до оприлюднення проектів регуляторних актів; обов’язковість отримання від уповноваженого органу пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів; порядки ухвалення, відстеження результативності та перегляду дії регуляторних актів.

Також завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко наголосив на необхідності безумовного виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при прийнятті регуляторних актів з дотриманням принципів державної регуляторної політики.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:43

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 13 червня по 8:00 14 червня 2021 року.

В Україні зафіксовано 420 нових випадків захворювання на COVID-19

В Україні зафіксовано 420 нових випадків захворювання на COVID-19 08:30

Серед них - 32 дитини та 2 медпрацівники.

Чоловік отримав вирок за заклики у соцмережі стратити

Чоловік отримав вирок за заклики у соцмережі стратити "слуг народу" 08:03

Обвинувачений розміщав дописи у Facebook з особистої неприязні до президента України.

У Ніжинському районі громаді повернуто 33 га землі вартістю понад 800 тис грн

У Ніжинському районі громаді повернуто 33 га землі вартістю понад 800 тис грн 07:48

На виконання рішення суду за позовом Бахмацької місцевої прокуратури до комунальної власності Дмитрівської ОТГ Ніжинського району повернуто 33 га землі.

Від платників податків у травні бюджети отримали понад 1 мільярд гривень

Від платників податків у травні бюджети отримали понад 1 мільярд гривень 07:35

Про поповнення бюджетів платниками податків Чернігівщини у травні повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.