Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 18:55:46

Відповідальність сьогодні – якість життя завтра

22.09.2018   12:40Агенцiя

Кожного дня людина вмикає світло, воду, газ, користується теплом, та іншими благами цивілізації не замислюючись,як це вплине на майбутнє.

Питання раціонального використання вичерпних ресурсів, для багатьох взагалі здається не суттєвим, та таким, яке не потребує окремого виваженого підходу.

Питання субсидій взагалі нищить відповідальність адже не стимулює до зваженого та раціонального підходу до використання ресурсів.

Згідно інформації з відкритих джерел саме люди, які отримують субсидії не економлять ані воду, ані світло, ані газ. Як змінити цей підхід, та які методи економії обирати, так щоб не створювати дискомфорту обговорювали сьогодні учасники інформаційного заходу «Творимо разом майбутнє держави».
 
«Дорослі люди мають мати дорослий підхід до вирішення питань раціонального використання ресурсів. Усвідомлення власного впливу на ті чи інші проблемні питання підвищує рівень відповідальності в цілому. Сьогодні ми отримали інформацію, яка заставляє замислитись над тим, що ми залишимо у спадок дітям. Окрім того гостро стоїть питання економічного зростання, яке не можливо без енергетичної незалежності та сталого розвитку. Кожен крок на шляху до створення енергетично незалежної держави, це здобуток, і робити ці кроки потрібно нам з вами» - наголосила Зосименко  Тетяна, учасниця інформаційного заходу.

«Співпраця з навчальними закладами відкриває нові горизонти та активізує студентів до певних дій. Заощадження енергетичних ресурсів – це не дань моді, а необхідність і формування відповідальності в цьому питання здатне мобілізувати людей, та вплинути на рівень споживання. Довести рівень споживання до необхідного на противагу марнотратному, який спостерігається зараз» - зауважила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).