Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 01:46:26

Артилеристи готуються до виконання бойових стрільб

17.07.2012   15:08

У Гончарівському Чернігівської області, на полігоні 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України триває табірний збір артилерійських підрозділів.

Артилеристи готуються до виконання бойових стрільб

Артилеристи готуються до виконання бойових стрільб

До заходу залучені самохідні артилерійські установки 2С-3 “Акація”, які розташували у спеціально обладнаному містечку бойової роботи. Зведені розрахунки гаубично-самохідного артилерійського дивізіону, які складаються з військовослужбовців строкової та контрактної служби, тренуються у виконанні нормативів зі спеціальної та технічної підготовки.

– Особлива увага приділяється злагодженості роботи розрахунків, – розповів старший офіцер батареї старший лейтенант Дмитро Сахненко. – Більшість наших військовослужбовців-контрактників вже мають досвід виконання бойових стрільб на полігоні. Вони є першими наставниками для новачків. Допомагають молодим воїнам опановувати матеріальну частину озброєння і військової техніки, підказують, як правильно і швидше виконати нормативи.

Наразі артилеристи ретельно готуються до останньої фази табірного збору – виконання бойових стрільб. Вони проводять розрахунки для стрільби з закритої вогневої позиції, відпрацьовують точність наведення гармат та удосконалюють злагодженість дій у складі артилерійських обслуг.

На завершальному етапі табірного збору, військовослужбовці з’єднання проведуть контрольні заняття з управління вогнем та складуть головний іспит на військову майстерність – виконають вправи бойових стрільб з самохідних артилерійських установок 2С-3 “Акація“.

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.