Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 травня, 22:24:47

Артилеристи готуються до виконання бойових стрільб

17.07.2012   15:08

У Гончарівському Чернігівської області, на полігоні 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України триває табірний збір артилерійських підрозділів.

Артилеристи готуються до виконання бойових стрільб

Артилеристи готуються до виконання бойових стрільб

До заходу залучені самохідні артилерійські установки 2С-3 “Акація”, які розташували у спеціально обладнаному містечку бойової роботи. Зведені розрахунки гаубично-самохідного артилерійського дивізіону, які складаються з військовослужбовців строкової та контрактної служби, тренуються у виконанні нормативів зі спеціальної та технічної підготовки.

– Особлива увага приділяється злагодженості роботи розрахунків, – розповів старший офіцер батареї старший лейтенант Дмитро Сахненко. – Більшість наших військовослужбовців-контрактників вже мають досвід виконання бойових стрільб на полігоні. Вони є першими наставниками для новачків. Допомагають молодим воїнам опановувати матеріальну частину озброєння і військової техніки, підказують, як правильно і швидше виконати нормативи.

Наразі артилеристи ретельно готуються до останньої фази табірного збору – виконання бойових стрільб. Вони проводять розрахунки для стрільби з закритої вогневої позиції, відпрацьовують точність наведення гармат та удосконалюють злагодженість дій у складі артилерійських обслуг.

На завершальному етапі табірного збору, військовослужбовці з’єднання проведуть контрольні заняття з управління вогнем та складуть головний іспит на військову майстерність – виконають вправи бойових стрільб з самохідних артилерійських установок 2С-3 “Акація“.

Останні новини Чернігівщини

Журналісти Чернігівщини вчилися працювати із реєстрами та базами даних 11:03

Вихідними регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза. Чернігів» організував дводенний тренінг - практикум для чернігівських медійників «Журналістські розслідування в місцевих медіа: як працювати з реєстрами та базами даних».

“Вечір української симфонічної музики” разом з оркестром “Філармонія” 10:58

Симфонічна музика – складний і, разом з тим, чи не найбільш емоційно багатий вид музичного мистецтва. В Україні початок становлення симфонічної музики відносять до XVIII сторіччя, а періодом її розквіту вважається століття минуле.

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: визначено перші команди, які представлять Чернігівщину на всеукраїнському етапі 10:55

Сьогодні стартував четвертий (обласний) етап ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». За першість з волейболу серед дівчат змагались п’ять команд, які стали переможцями у своїх районах.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:50

Протягом минулої доби зареєстровано 24 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 23 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

28 травня: цей день в Україні і світі

28 травня: цей день в Україні і світі 10:48

ДЕНЬ 825 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 825 RUSSIAN AGRESSION