Про систему "ProZorro.Продажі" – на навчальному семінарі для представників органів місцевого самоврядування
За сприяння Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації відбувся семінар-навчання щодо порядку використання електронної торгової системи «ProZorro.Продажі» для продажу об’єктів малої приватизації. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування області, ДП «Прозорро.Продажі» та електронних майданчиків «zakupki.prom» і «Національна електронна біржа».
Заступник директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Сергій Меженний акцентував на нормах Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (набрав чинності в березні 2018 року), згідно з якими об’єкти державної і комунальної власності вартістю до 250 мільйонів гривень, так звані об’єкти малої приватизації, можуть бути продані виключно через електронну систему ProZorro.Продажі.
Використання системи ProZorro.Продажі покликане забезпечити відкритість та прозорість приватизації, рівність та змагальність учасників, забезпечення конкурентних умов приватизації, покращення державного регулювання та контролю, захист економічної конкуренції, залучення широкого кола інвесторів, тощо.
У ході семінару-навчання розглядались питання специфіки застосування законодавства, а також технічні та функціональні можливості системи «ProZorro.Продажі».
За матеріалами Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.