Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 03:15:19

З роботою Чернігівського окружного адміністративного суду ознайомилися стажисти Літньої школи юридичної практики

26.07.2018   08:01Агенцiя

Протягом 23-24 липня на базі Чернігівського окружного адміністративного суду поглиблювали знання студенти юридичних факультетів вищих навчальних закладів України – стажисти Літньої школи юридичної практики.

Студенти мали унікальну нагоду вивчити судовий процес та забезпечення організації роботи суду “зсередини”.

Так, під час зустрічей головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та аналітично-статистичної роботи Чернігівського окружного адміністративного суду Алла Бобрушко розповіла студентам історію створення Чернігівського окружного адміністративного суду, про його структуру, склад суддівського корпусу та апарату суду, ознайомила із особливостями адміністративного судочинства, продемонструвала технічне оснащення залів судового засідання.

Суддя-спікер Чернігівського окружного адміністративного суду Дмитро Лобан розповів відвідувачам про структуру судової гілки влади, історію становлення адміністративної юстиції, юрисдикцію адміністративних судів щодо вирішення адміністративних справ, показники навантаження на суддів, процесуальний порядок розгляду справ, порядок перегляду рішень апеляційним та касаційним судом.

Зокрема, спікер наголосив на тому, що наявність адміністративного судочинства є показником відповідності національної судової системи міжнародно-правовим стандартам забезпечення прав і свобод людини і громадянина, а також утвердження принципу законності у сфері реалізації виконавчої влади.

На свої численні запитання в ході діалогу студенти отримували вичерпну, професійну відповідь.

Логічним завершенням процесу стажування та закріплення теоретичних знань про адміністративний процес на практиці слугувала участь стажистів у відкритих судових засіданнях.

Варто зауважити, що Чернігівський окружний адміністративний суд відкритий до співпраці з молоддю та приймає активну участь у правовій освіті, вихованні правової культури, формуванні правильного сприйняття функцій правосуддя та ролі судді у  суспільстві.


За повідомленням прес-служби суду

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини