Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 09:55:01

Відбулася презентація інтернет-платформи МІЙКЛАС

23.07.2018   08:11

В управлінні освіти Чернігівської міської ради відбулася презентація інтернет-платформи МІЙКЛАС, сегменту відомого освітнього онлайн-ресурсу YACLASS. Її представив співзасновник та керівник проекту Валерій Нікітін (Латвія).

МІЙКЛАС – допоміжний інструмент для педагогів та школярів, який дозволяє генерувати завдання зі шкільних предметів та здійснювати електронне тестування знань. Проект YACLASS інтегровано в освітню галузь десяти європейських країн.

Фактично, це – майбутнє вже сьогодні і поки терра інкогніта для України.

Переваг у технології чимало. Зокрема, економія часу при складанні контрольних завдань, індивідуалізація освіти, вирішення одвічної шкільної проблеми зписування.

Разом з тим онлайн-освіта має й чимало підводних каменів. Також слід враховувати стан готовності освітніх закладів та самих педагогів до впровадження технологій е-освіти.

Разом з колегами намагалися розібратися і скласти перше враження. А от чи варто започаткувати відповідний пілотний проект в Чернігові, обговоримо вже невдовзі, у серпні, за участю директорів міських шкіл.

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.