Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 10:46:48

Обласна літня школа для талановитих дітей відпрацювала дві зміни

21.07.2018   12:46Агенцiя

Днями завершилась робота обласної літньої школи для обдарованих та талановитих дітей. Цьогоріч перша зміна пройшла у форматі англомовного табору, профіль другої – національно-патріотичне виховання. 80 юнаків та дівчат Чернігівщини стали учасниками літньої школи.

За три тижні слухачі побували в різних куточках області, зокрема здійснили екскурсії до національних історико-культурних заповідників «Гетьманська столиця» у Батурині та «Качанівка», що на Ічнянщині. Відвідали учні й історико-культурний центр «Вітрила Маклая», музеї Седнєва та Чернігова.

Діти стали учасниками проекту «Мій дім – Україна!», творчої лабораторії «Як можна стати успішним в житті», зустрілися з бійцями АТО та волонтерами, представниками громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», Північного корпусу.

Також вони взяли участь в Олімпійському дні, майстер-класах з веслування на човнах «Дракон», навчилися створювати сувеніри своїми руками. Щоденно  проводилися інтерактивні заняття, інтелектуальні та спортивні змагання, творчі конкурси, цікаві квести.


Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечних події, а саме 2 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

На Чернігівщині відзначили фермерів з нагоди професійного свята та обговорили пріоритети для галузі 09:06

Щороку 19 червня в Україні відзначають День фермера. Учора, напередодні професійного свята представники фермерських господарств Чернігівщини зібралися на тематичному семінарі – обговорили актуальні нині для галузі питання та відзначили кращих працівників.

19 червня: цей день в Україні і світі 08:02

День 1575 Російська агресія - Day 1575 Russian aggression

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини