Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 09:40:15

Освітяни готуються до нового навчального року

12.07.2012   07:36Агенцiя

Хід підготовки освітянських закладів області до нового навчального року та перебіг літньої оздоровчої кампанії стали основними питаннями порядку денного обласної селекторної наради голови обласної державної адміністрації з очільниками районів.

До початку чергового навчального року залишається ще трохи більше ніж півтора місяці, однак у освітян і сьогодні купа роботи, адже літо – час капітальних та поточних ремонтів. За словами начальника профільного управління, процес підготовки до нового навчального року не стоїть на місці, адже заклади освіти в цілому виконали 53% необхідних для цього ремонтних робіт, щоправда, є райони, які суттєво відстають від інших регіонів області – Корюківка, Ніжин і Прилуки, де виконано відповідно 17, 10 та 5% запланованого обсягу.

Окрім того, вистачає проблем і з підвозом школярів до навчальних закладів, розташованих у сільській місцевості, адже, попри наявність шкільних автобусів, їм часто не вистачає пального.

Також особливу увагу освітяни приділяють підготовці до осінньо-зимового періоду, зокрема, ремонтують котельне обладнання, а також впроваджують енергоощадні технології, зокрема, котельні на місцевих відновлюваних видах палива. Окрім того, активно йде процес забезпечення закладів і мультимедійними засобами навчання, однак серйозною проблемою залишається забезпечення навчальних закладів доступом до мережі Інтернет.

Під час селекторної наради голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив на першочерговості завдань по підготовці до нового навчального року, а також підкреслив основні моменти, на які повинні звернути увагу члени моніторингової комісії, яка перевірятиме стан готовності закладів освіти.

Перша половина літа добігає кінця, тож не менш важливим було і друге питання порядку денного селекторної наради — перебіг літньої оздоровчої кампанії на Чернігівщині. І тут без проблем не обійшлося: якщо з оздоровленням юних мешканців області справи складаються непогано, то з літнім відпочинком ситуація непроста. Особливо фахівців турбує безпека харчування, адже не всі табори мають сертифікати на продукти, а стан здоров’я обслуговуючого персоналу не завжди підтверджений сертифікатами.

Саме тому голова облдержадміністрації дав доручення провести комплексні перевірки у літніх таборах, адже головне завдання літньої оздоровчої кампанії – оздоровити дітвору, а не навпаки.

http://chodtrk.com.ua/?p=4684

Останні новини Чернігівщини

Схема із житлом для сироти з Ічнянщини: замість міської чи приміської квартири - хата у глухому селі 09:20

Щорічно з державного бюджету надаються субвенції місцевим бюджетам для придбання житла сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. У 2021 році Чернігівщина отримала для сиріт понад 30 мільйон гривень.

8 лютого: Цей день в Україні та в світі

8 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:00

ДЕНЬ 350 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 350 RUSSIAN AGRESSION

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або  Подаруй бібліотеці книгу!»

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або Подаруй бібліотеці книгу!» 19:56

14 лютого – не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих долучитися до акції, приуроченої до цієї дати,

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року 14:13

Протягом 2022 року на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік подали 6583 громадянина, які задекларували понад 2 млрд грн доходів. Із загальної кількості декларантів 2542 громадянина, які обов’язково повинні задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 29,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,2 млн грн військового збору.

В Україні вперше діятиме окрема заборона на вилов щуки 13:12

Щука – бажаний улов для багатьох любителів риболовлі. Та невдовзі рибалкам доведеться зробити перерву, необхідну для успішного відновлення популяцій цього цінного виду прісноводних хижаків.