Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 07:59:26

Про якість підготовки актів ОДА - на профільному навчанні

18.07.2018   12:07Агенцiя

Як правильно готувати розпорядчі документи облдержадміністрації та врегульовувати конфлікти інтересів – вчили керівників і працівників Чернігівської ОДА 17 липня.

Про основні вимоги чинного законодавства щодо підготовки актів обласної державної адміністрації, особливості розроблення розпоряджень голови ОДА та шляхи упередження типових помилок, які допускаються в цьому процесі, присутніх поінформувала начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Наталія Мужикова.

З алгоритмом повідомлення про наявність конфлікту інтересів, а також заходами з його врегулювання учасників заходу ознайомив головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату ОДА Іван Вересоцький.

Підсумовуючи розгляд даного питання, керівник апарату обласної державної адміністрації Тетяна Гліб наголосила на необхідності чіткого дотримання порядку підготовки актів обласної державної адміністрації та забезпеченні врегулювання конфлікту інтересів згідно з чинним законодавством.

 
За інформацією Управління по роботі з персоналом апарату Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини