Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 20:13:32

Інформаційний простір та комунікації в ОТГ: теорія та практика під час чергового вишколу

21.06.2018   15:06Агенцiя

Про особливості комунікації в об’єднаній територіальній громаді, зокрема, у передвиборчий період, говорили вчора під час тренінгу, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Основні акценти навчання:
- інструменти комунікації;
- новинна стрічка офіційного сайту;
- висвітлення діяльності виконавчого комітету, місцевої ради та голови ОТГ.

Представники територіальних громад отримали поради від політичного оглядача Юрія Паперного, як не втрапити в популістські пастки у час передвиборчої та післявиборчої інформаційних кампаній.

Фахівці ж профільного Департаменту ОДА зосередили увагу на типових помилках при підготовці новин з різних тем: від повідомлення про культурний захід в громаді до розрахунків місцевого бюджету.

Учасники тренінгу потренувалися вибудовувати структуру статті залежно від інформприводу, а також продумали наповнення своєрідної візитівки громади для ЗМІ та потенційних інвесторів.

— Не бійтеся писати і про проблеми громади. Люди мають знати, що вони є і їх вирішують. Ваше завдання розповісти, чому виникли труднощі, що зроблено на подальше їх випередження. Ніколи не заперечуйте проблему, якщо вона насправді є. Затягування з офіційним коментарем теж може зіграти злий жарт,— зазначила Наталія Іващенко, головний спеціаліст відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Опісля практичної частини можна було отримати індивідуальні фахові коментарі від радника з питань комунікацій Чернігівського ЦРМС Оксани Стельмах щодо якості ведення сторінки громади у соціальних мережах.

Як зазначила одна з учасниць тренінгу — начальник сектору інформаційної діяльності Сновської ОТГ Наталія Смоляк, ОТГ створені відносно недавно, тож їм варто себе гарно зарекомендувати в інформаційному просторі.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністраці

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини