Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 22:39:31

Чернігівські педагоги вивчали секрети успішної інклюзії в білоруському Гомелі

16.06.2018   10:16Агенцiя

Як налагоджена система інклюзивної освіти в дошкільних закладах Білорусі? Який корисний досвід сусідів можна запровадити у вітчизняній освітній галузі?

Про це чернігівські педагоги дізнавалися в Гомелі. Делегація освітян на чолі з начальником управління освіти Чернігівської міської ради Василем Білогурою взяла участь в республіканському науково-практичному семінарі "Корекційна робота з дітьми дошкільного віку з особливостями психофізичного розвитку".
 
Приймав педагогічний форум Гомельський обласний інститут розвитку освіти. А сам захід зібрав понад 150 фахівців – представників Міністерства освіти Республіки Білорусь, провідних викладачів профільних вишів, педагогів, спеціалістів центрів корекційно-розвивального навчання і реабілітації.

Упродовж двох днів учасники заходу ділилися передовим педагогічним досвідом на тренінгах, практикумах, майстер-класах, обмінювалися професійними напрацюваннями  на базі закладів спеціальної освіти м. Гомель.

Одночасно працювали виставкові майданчики, були презентовані авторські дидактичні посібники, електронні освітні ресурси.

Як зазначив Василь Білогура, спілкування з білоруськими колегами відкрило цікаві практичні можливості застосування ефективної інклюзії в дитсадках Чернігова, адже недостатньо мати сучасне корекційне обладнання, важливо володіти апробованими на практиці методиками роботи з дітьми з особливостями розвитку.


За інформацією управління освіти міської ради

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини