Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 травня, 14:16:36

У Борзні вихователі дитсадків 2 місяці не отримують зарплату. ВІДЕО

08.06.2018   13:41Агенцiя

Вихователі та батьки зібралися аби з’ясувати подальшу долю міських дитячих садочків. Працівники установ не отримували зарплатні два місяці.

Дитячі садочки Борзни фактично знаходяться на балансі міської ради, але з 2015 року утримуються коштом районного бюджету. Цього року грошей виділили недостатньо. Станом на 1 червня борг по зарплатні, комуналці та за продукти харчування перевищив 1 мільйон 200 тисяч гривень.

З вимогою негайно дати гроші пішли до голови Районної адміністрації. Тут кажуть, мінімальне обов’язкове фінансування — 6 мільйонів 300 тисяч гривень на рік — виділили. Решту — просять шукати у казні міста.

За словами ж міського голови, гроші з міського бюджету на утримання дитсадків виділяти не можуть. Це — інша стаття витрат.

Після чотирьохгодинної дискусії вирішили створити комісію при райдержадміністрації, яка врегулює процедурні колізії. Засідати вона має вже завтра. Вихователі , якщо в найближчі дні не отримають зарплатні, обіцяють перекрити міжнародну трасу М-02.


Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини