Члени Громадських рад Чернігівської області ознайомилися з механізмами проведення владою консультацій з громадськістю та громадською експертизою
28 -29 жовтня в Чернігові відбувся останній з серії тренінгів для членів Громадських рад Чернігівської області. Цього разу в навчанні взяли участь двадцять представників Громадських рад та начальники відділів внутрішньої політики з Ічнянського, Бахмацького, Менського, Городнянського, Коропського, Чернігівського, Борзнянського та Куликівського районів області.
На початку тренінгу досвідом діяльності Громадської ради при обласній державній адміністрації з учасниками поділилася її голова Світлана Пасталиця та начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван
Проведення районною владою консультацій з громадськістю та проведення громадської експертизи – головні питання тренінгу, що викликали найбільший інтерес та дискусії учасників навчання.
Для більшості Громадських рад області інструменти ініціювання проведення консультацій з громадськістю та громадської експертизи є маловідомими.
За наслідками проведення навчання з’ясувалося, що в Чернігівській області було здійснено всього три спроби проведення громадської експертизи (Мена, Городня, Талалаївка) та не було жодного випадку ініціювання Громадськими радами проведення районною владою консультацій з громадськістю згідно методики передбаченої постановою Кабінету Міністрів 996 від 3 листопада 2010 р.
Цей факт ще раз підкреслює необхідність проведення навчань членів Громадських рад для оволодіння інструментарієм участі громадськості у виробленні та реалізації місцевих політик.
Довідково: Тренінг відбувся в рамках проекту Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” “Посилення спроможності районних Громадських рад в Чернігівській області”, що полягає в проведенні навчання членів Громадських рад при районних державних адміністраціях Чернігівської області.
Прес-служба ЧОЦ “Ініціатива“
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.