Останній дзвоник: навчальні заклади області обирають свій формат святкування
Сьогодні, 25 травня, у школах Чернігівщини, як і всієї України, традиційно пролунає останній дзвоник, що сповістить про закінчення навчального року.
Як відзначати цей день – вирішує кожен освітянський заклад, при чому враховуючи думки як педагогічного колективу, так і батьків та учнів. Святкова лінійка вже не буде обов’язковою.
– Якими за формою будуть урочистості, обиратиме кожна школа. Головне – безпека дітей та їх здоров’я. Тож важливим є посилення охорони закладів освіти. У цьому ми розраховуємо, у тому числі, на підтримку з боку батьків, громадськості та волонтерів, – зауважив начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький.
До речі, за попередніми даними, атестати про повну загальну середню освіту цьогоріч в області отримають 5533 випускники 11 класів. Із них 344 учні є претендентами на нагородження «золотими» медалями, 96 – «срібними». Це 8% від загального контингенту випускників.
Свідоцтво про базову загальну середню освіту отримають 8589 дев’ятикласників, з яких 487 (5,7%) – претенденти на отримання свідоцтв з відзнакою.
Прогнозується, що у 2018-2019 навчальному році вперше сядуть за парти 10335 учнів.
За матеріалами Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression