Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 10:11:27

Відбувся випуск слухачів курсів "Україна-Норвегія"

23.05.2018   08:36Агенцiя

В Чернігівському національному технологічному університеті військовослужбовці, учасники АТО та члени їх сімей, які навчалися за напрямками «Підприємництво в сфері туристично-ресторанного бізнесу» і «Підприємництво в сфері рекреаційної діяльності» отримали дипломи та документи про перепідготовку.

- Цей випускний для нас особливий, тому що ми започаткували абсолютно нову програму «Підприємництво в сфері рекреаційної діяльності».  Я думаю, що ми  попали в точку. Адаптуватись у цивільному житті потрібно маючи навички найбільш перспективних професій, - зазначив ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет.

На урочистих заходах був присутній директор департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський.

Навчання тривало більше трьох місяців у вечірній час. Сам проект створений за підтримки норвезького уряду та існує близько 15 років, а перепідготовку пройшли більше 9000 слухачів.
 
За загальним принципом  близько сімдесяти військових та членів їх сімей двічі на рік проходять таку перепідготовку в університеті. Загальний час 500 академічних годин.

Багато хто з випускників бажає на майбутнє відкрити власний бізнес, адже життя на звільненні зі  служби в Збройних Силах України не закінчується. Організатори в подальшому плануватимуть готувати  фахівців лише після вивчення  ринку праці найбільш запитуваних професій.

Під гучні оплески та поздоровлення закінчилися урочистості. Випускники ласували всіх бажаючих своїми новими довершеними кулінарними розробками,  а  новий багаж знань і європейський досвід в подальшому стане їм в нагоді.


Ігор Березинський

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики, освітяни та інші отримають фінансову винагороду від міста 09:16

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі 3 тисячі гривень.

Відбулося засідання сесії Чернігівської міської ради 09:14

30 березня 2023 року відбулося 30-те засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 22 депутати з 42. На їх розгляд було винесено більше двох десятків питань, включаючи депутатські запити та різне.

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів 09:12

Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року.

Новобасанська територіальна громада: питання відновлення інфраструктури та житлового сектору 08:54

Наявні результати та подальші плани щодо відбудови та відновлення пошкоджених об’єктів 29 березня з представниками Новобасанської сільської ради обговорив під час робочої поїздки перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.