Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 травня, 08:24:59

Пройшла студентська олімпіада з безпеки на дорогах та в побуті

18.05.2018   09:47Агенцiя

Працівники поліції відділу ювенальної превенції ГУНП в Чернігівській області долучились до проведення студентської олімпіади, організованої фахівцями навчально-методичного центру цивільного захисту та життєдіяльності.

Метою змагань стало виявлення, відбір та підтримка обдарованої молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, стимулювання їх творчої праці, формування команд для участі у міжуніверситетських олімпіадах.
Цього року захід проходив в місті Чернігові на базі комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів».

За умовами змагань – команда складалась з п’яти чоловік. Боролись за перемогу представники чотирьох вузів з міст Чернігова, Ніжина, Прилук та Остра.

Студентська олімпіада включала в себе чотири тури. Привітання (презентація ВУЗу), конкурс на кращого знавця правил дорожнього руху України, який включав в себе розв’язування екзаменаційних карток теоретичних навичок водіння транспортними засобами та вміння орієнтуватися у складній дорожній обстановці, медицина, домашнє завдання, що включало в себе пропаганду здорового способу життя та надзвичайні ситуації - шляхи їх безболісного подолання.

Запекла боротьба точилась до останньої хвилини. Всі команди на тверду «четвірку» закріпили практичні знання та навички як з правильної поведінки на дорозі, так і в різних надзвичайних ситуаціях.

Компетентне журі, в складі працівників відділу управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області, викладачів навчально-методичного центру цивільного захисту та життєдіяльності визначили переможців.

За підсумками конкурсів перемогла команда Чернігівського базового медичного коледжу.

Учасники змагань отримали дипломи від правоохоронців, а призери – світловідбиваючи елементи та масу гарних вражень.


Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

День Святої Трійці, Зелені свята чи П’ятидесятниця: дата, традиції, історія та заборони

День Святої Трійці, Зелені свята чи П’ятидесятниця: дата, традиції, історія та заборони 09:04

День Святої Трійці – це одне з найбільш шанованих давніх християнських свят, котре щорічно відзначається в Україні. Воно перехідне і припадає на 60-й день після великодня, звідси і пішла назва П’ятидесятниця.

Вітаємо зі святою Трійцею!

Вітаємо зі святою Трійцею! 09:01

Вітаємо усіх прекрасним літнім святом Трійці. Хай кожен день квітне радістю, думки не обростають мохом, а в кишенях зеленіють гроші.

27 травня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

27 травня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 08:58

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

27 травня - День хіміка

27 травня - День хіміка 08:54

Хімікам давно відомо, що довжина 100 мільйонів атомів водню в одному ланцюзі становить один сантиметр, а ось для забезпечення стандартного польоту сучасного літака необхідно близько 80 тонн кисню. Стільки ж кисню виробляє 40 тисяч гектар лісу під час фотосинтезу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини