Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:48:57

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту радо ділиться досвідом

15.05.2018   08:05Агенцiя

14 травня гостинно зустрічає шановних гостей з Німеччини: групу учнів у кількості 8 осіб, які освоюють професію електромонтажника у професійному училищі ім. Йохана Бірвірта м. Меммінген разом з викладачем електротехніки Крістіаном Векселем.

Основною метою дружнього візиту іноземних учнів є ознайомлення з умовами навчання та якістю підготовки електромонтажників у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту
Для гостей була проведена оглядова екскурсія навчальним закладом, ознайомлення із матеріально-технічною базою ліцею, в.о. директора Поджарий М.С. повідав про систему професійної освіти в Україні.

Всі бажаючі учні мали змогу випробувати свої можливості у електромонтажній майстерні ліцею, виконавши практичні завдання згідно з планом уроку виробничого навчання «Монтаж групової системи електропроводки». Гості з захопленням приступили до роботи, попередньо пройшовши вступний інструктаж.

Особливу зацікавленість викликало безпосереднє спілкування, жива дискусія, обмін інформацією між закордонними учнями та учнями ліцею, які також навчаються за професією електромонтажника. Діти отримали багато яскравих, позитивних емоцій та дізналися безліч цікавої та важливої інформації про особливості навчання в двох країнах.

Подібні зустрічі приносять сторонам не тільки приємні враження, але й зміцнюють співпрацю, визначають можливості подальшої діяльності навчальних закладів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини