Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 серпня, 00:55:28

Студенти ЧДТУ презентували проекти, інтелектуальні та спортивні здібності у таборі "Слов’янська співдружність 2012". ФОТО

04.07.2012   11:19Агенцiя

З 20 по 27 червня 2012 року відбувся ХІ Міжнародний табір студентського активу “Слов’янська співдружність”, що вже в котрий раз проходить за підтримки Адміністрації Курської області в курортно-оздоровчому комплексі “Гамма” в с. Ольгінка, Туапсинського району Краснодарського краю.

Цього річ на реалізацію і участь у всіх задумах організаторів табору було відведено не 10, а всього 7 днів, але й цього часу вистачило всім учасникам (яких було майже 400 осіб) достатньо насолодитись сонцем, морем та новими знайомствами. Представити свої наукові та соціальні розробки і проекти, продемонструвати інтелектуальні здібності на грі “Communication”, проявити режисерські здібності на традиційному фестивалі “Слов’янське літо”, а також проявити спортивний хист та вболівальницький ентузіазм на спортивному заході “Спорт-миротворець”.

Табір 2012 року складався з 14 загонів студентів з Російської Федерації, Республіки Білорусь, Абхазії, Інгушетії, Молдови та звичайно України. Українська делегація складалась з Харківської, Донецької, Сумської (м. Глухів) областей, Автономної Республіки Крим. Представниками Чернігівської області стали: Завгородня Наталія, Лисенко Віталіна та Сизоненко Олена.

Вже другий рік поспіль Віталіна запам’ятовується всім своїм співом, зачаровує всіх українською мовою і навчає представників інших делегацій українських народних пісень.

Сизоненко Олена виступала з науковими розробками та проектами від Чернігівського державного технологічного університету, а саме представляла грандіозний проект “Університет в житті міста”, що запам’ятався всім своєю організованістю, яскравістю в представлені та можливістю різносторонньої реалізації як науково-економічною, соціальною, так і комерційною сторонами.

Завгородня Наталія як представник студентського самоврядування університету та області, спілкувалась з провідним експертом в галузі самоврядування в Курській області та іншими студентами-активістами в даній сфері, що дало змогу більш поглиблено знайти спільне та відмінне в організації та реалізації студентського самоврядування в сусідніх державах.

Невід’ємною частиною “Співдружності” стали ранкові години експертів, коли можна слухати та говорити про складне простими словами.

Протоієрей Олег Чабанов одного ранку виступив з лекцією про сучасні цінності, про шлюб, материнство, про сімейні відносини та вплив масової культури на формування особистості.

Ірина Фрішман розповідала як знайти себе в колективі, на прикладах дала зрозуміти, що кожен з нас може використати даний йому “чистий аркуш” життя по своєму.
Сергій Новіков спілкувався з активом про глобальні проблеми студентства.

По закінченню жоден з нас не хотів розлучатись один з одним та зі “Слов’янською співдружністю”. Було підписано більш ніж 300 договорів про співпрацю, а чи зможуть вони бути реалізовані покажуть наступні 12 місяців.

Представлені всі організації, області, делегації та проекти, вручено нагороди, подяки, дипломи та сертифікати за участь. Знайдено багато нових друзів та однодумців.

Від’їжджаючи додому всі покидали “Слов’янку” лише з однієї думкою: “Я неодмінно хочу повернутись в наступному році, вже на ХІІ Міжнародний табір студентського активу “Слов’янська співдружність!”.

Завгородня Наталія

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності

Прилучани ярмаркуватимуть три дні напередодні Дня незалежності 12:30

Цьогоріч Прилуки заполонять народні мелодії та радісний гамір урочистостей тридцятої річниці до Дня Незалежності.

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини