Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 13:48:35

Студенти ЧДТУ презентували проекти, інтелектуальні та спортивні здібності у таборі "Слов’янська співдружність 2012". ФОТО

04.07.2012   11:19Агенцiя

З 20 по 27 червня 2012 року відбувся ХІ Міжнародний табір студентського активу “Слов’янська співдружність”, що вже в котрий раз проходить за підтримки Адміністрації Курської області в курортно-оздоровчому комплексі “Гамма” в с. Ольгінка, Туапсинського району Краснодарського краю.

Цього річ на реалізацію і участь у всіх задумах організаторів табору було відведено не 10, а всього 7 днів, але й цього часу вистачило всім учасникам (яких було майже 400 осіб) достатньо насолодитись сонцем, морем та новими знайомствами. Представити свої наукові та соціальні розробки і проекти, продемонструвати інтелектуальні здібності на грі “Communication”, проявити режисерські здібності на традиційному фестивалі “Слов’янське літо”, а також проявити спортивний хист та вболівальницький ентузіазм на спортивному заході “Спорт-миротворець”.

Табір 2012 року складався з 14 загонів студентів з Російської Федерації, Республіки Білорусь, Абхазії, Інгушетії, Молдови та звичайно України. Українська делегація складалась з Харківської, Донецької, Сумської (м. Глухів) областей, Автономної Республіки Крим. Представниками Чернігівської області стали: Завгородня Наталія, Лисенко Віталіна та Сизоненко Олена.

Вже другий рік поспіль Віталіна запам’ятовується всім своїм співом, зачаровує всіх українською мовою і навчає представників інших делегацій українських народних пісень.

Сизоненко Олена виступала з науковими розробками та проектами від Чернігівського державного технологічного університету, а саме представляла грандіозний проект “Університет в житті міста”, що запам’ятався всім своєю організованістю, яскравістю в представлені та можливістю різносторонньої реалізації як науково-економічною, соціальною, так і комерційною сторонами.

Завгородня Наталія як представник студентського самоврядування університету та області, спілкувалась з провідним експертом в галузі самоврядування в Курській області та іншими студентами-активістами в даній сфері, що дало змогу більш поглиблено знайти спільне та відмінне в організації та реалізації студентського самоврядування в сусідніх державах.

Невід’ємною частиною “Співдружності” стали ранкові години експертів, коли можна слухати та говорити про складне простими словами.

Протоієрей Олег Чабанов одного ранку виступив з лекцією про сучасні цінності, про шлюб, материнство, про сімейні відносини та вплив масової культури на формування особистості.

Ірина Фрішман розповідала як знайти себе в колективі, на прикладах дала зрозуміти, що кожен з нас може використати даний йому “чистий аркуш” життя по своєму.
Сергій Новіков спілкувався з активом про глобальні проблеми студентства.

По закінченню жоден з нас не хотів розлучатись один з одним та зі “Слов’янською співдружністю”. Було підписано більш ніж 300 договорів про співпрацю, а чи зможуть вони бути реалізовані покажуть наступні 12 місяців.

Представлені всі організації, області, делегації та проекти, вручено нагороди, подяки, дипломи та сертифікати за участь. Знайдено багато нових друзів та однодумців.

Від’їжджаючи додому всі покидали “Слов’янку” лише з однієї думкою: “Я неодмінно хочу повернутись в наступному році, вже на ХІІ Міжнародний табір студентського активу “Слов’янська співдружність!”.

Завгородня Наталія

Останні новини Чернігівщини

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА 12:01

28 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду з керівниками ТОВ «НіжинТеплоМережі», КП «Прилукитепловодопостачання» та заступниками міських голів Ніжина та Прилук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини