Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 22:02:06

Всеукраїнські учнівські олімпіади закінчилися. Чернігівщина серед лідерів

03.05.2018   08:12Агенцiя

Підведені підсумки проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році.

На IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів Чернігівщину представляла команда із 92 учасників. І більш ніж третина з них стали переможцями. Так, диплом І ступеню отримали 5 учнів, ІІ ступеню – 8 і ІІІ-го - 23.

Якщо порівнювати з попередніми двома роками, то загальні результати значно покращилися: у 2015-2016 навчальному році область мала 26 відзнак, у 2016-2017 - 29.

До речі, найкраще проявила себе команда фінального етапу олімпіади з французької мови: всі 6 учасників - переможці. При чому троє учнів отримали диплом І ступеню, двоє - ІІ та один - ІІІ.

Крім того, 44 юні науковці Чернігівської області взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Команда виборола 25 дипломів переможців проти 19 попереднього навчального року.

 
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини