Відбулась X Міжнародна науково-практична конференція "Правове та інституційне забезпечення регіональної кластеризації"
У науковому заході взяли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Чернігова, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та всі зацікавлені особи.

Головна мета науково-практичної конференції – підвищення інтересу учасників до активної наукової діяльності у досліджуваній галузі, а також сприяння формуванню наукових зв’язків між навчальними закладами та науковими установами.
З привітальним словом до учасників конференції звернулась заступник директора з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент Назарко Світлана Олексіївна, в якому зокрема зазначила, що обрана тематика науково-практичної конференції є гарною можливістю наукового диспуту для молоді, під час проведення якого, доцільно обговорити сучасний стан системи законодавства України, провести ґрунтовний соціально-економічний аналіз функціонування окремих галузей економіки і розробити науково обґрунтовані рекомендації щодо подальшого їх розвитку. Вона побажала творчої наснаги, взаєморозуміння та плідної дискусії усім учасникам заходу.
У конференції брали участь: приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу, член Академії нотаріату України, доктор філософії в галузі права Красногор О.В., викладачі та студенти Чернігівського інституту МАУП; Чернігівського національного технологічного університету; Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Академії Державної пенітенціарної служби України, а також аспіранти і молоді вчені з різних міст України.
Доповіді учасників були згруповані за трьома напрямами, а саме: економічний (економічні науки), правовий (юридичні науки), соціально-гуманітарний (соціальні, гуманітарні та прикладні науки)
Учасники конференції розповідали про проблематику обраних ними тем, а також цілі і завдання, яких вони прагнули досягти у своїх роботах.
Студенти показали свої нестандартні підходи до розв’язання типових проблем, що викликало хвилю позитивних відгуків від професорів та доцентів на конференції. Учасники та гості конференції ставили запитання, які виникали під час презентацій, та отримували на них детальні роз’яснення та відповіді.
Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на міжнародній науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність фахової спільноти сприймати виклики різноманітних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання. Тому науковий захід зміг об’єднати погляди різних учасників.
Конференція відбулася у форматі секційних засідань, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх.
Прес-служба МАУП
Останні новини Чернігівщини

Ринок праці мовою цифр 14:19
Протягом січня-травня 2025 року на Чернігівщині:
Під виглядом спадкоємців заволоділи нерухомістю померлих чернігівців – викрито групу осіб 14:15
За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури повідомлено про підозру трьом чоловікам у шахрайстві у великих розмірах, використанні підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 3, 5 ст. 190, ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:08
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 1 випадок загибелі на водних об'єктах, 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 4 особи постраждали.

Після хвороб, операцій, травм і поранень: українці можуть отримати безкоштовну реабілітацію 11:35
За останні півтора року 600 тис. українців отримали безоплатну реабілітаційну допомогу. Зараз її надають у 555 медичних закладах – там переважно зроблений ремонт, є необхідне устаткування та фахівці.

Програма підтримки «Ветеранський спорт»: запитання та відповіді 11:17
Міністерство у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України з метою підтримки ветеранів війни, заохочення до фізичної активності, покращення психологічного здоров'я та соціальної інтеграції 15 січня 2025 року започаткували програму Ветеранський спорт.