Працівники системи БВПД у Чернігівській області та адвокати навчалися бути стресостійкими
24 квітня працівники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та адвокати Чернігова взяли участь у засіданні за «круглим столом» на тему: «Стресостійкість та методи її формування».
Захід відкрила заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська. Вона зазначила, що проведення таких заходів є надзвичайно важливим для правників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які щодня працюють з людьми.
Кандидат психологічних наук, доцент Юлія Дем’яненко розповіла присутнім про синдром «професійного вигорання», його причини та наслідки; визначення шляхів профілактики та подолання. Вона підкреслила, що підвищений інтерес до професійного вигорання обумовлений значним зростанням кількості працівників, які почуваються виснаженими к морально, так і фізично, що в результаті позначається на ефективності професійної діяльності, психологічному самопочутті, так і на стосунках в сім’ї.
Кандидат в майстри спорту по самбо та дзюдо, старший викладач кафедри фізичної підготовки В’ячеслав Сорокопуд ознайомив присутніх з запобіжними заходами під час спілкування з агресивними клієнтами.
Нагадуємо, даний захід був організований в рамках підписаного 4 квітня 2018 року Меморандуму між Регіональним центром та Академією Державної пенітенціарної служби.
Метою цього Меморандуму є співпраця та обмін інформацією і досвідом в межах відповідних функцій і повноважень Сторін, здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права, розширення можливостей отримання безоплатної правової допомоги, розвитку адвокатури, захисту прав і свобод людини та громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди дотримання загальноприйнятих норм і принципів.
По закінченню заходу учасники обмінялися особистими позитивними враженнями та намітили тему наступного заходу, що відбудеться в травні поточного року.
Нагадуємо, за правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, ул. П'ятницька, 39, оф. 711, тел: (0462) 651-477, E-mail: office.chernihiv@legalaid.cn.ua
Останні новини Чернігівщини
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26
Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».