Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:46:52

На Менщині кожен восьмий вчитель має пенсійний вік

31.10.2011   09:32Агенцiя

Неодноразово доводилося чути, як люди обурювалися, що педагоги, допрацювавши до пенсійного віку, не поспішають на заслужений відпочинок. При цьому молоді вчителі сидять без роботи. Ми вирішили дізнатися, скільки вчителів-пенсіонерів працює в районі і чи хоче молодь зайняти їхні місця.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації, середній розмір заробітної плати, яку отримують учителі району, становить 2300 грн.

Станом на 1 вересня цього року у школах району працювало 74 педагоги пенсійного віку – близько 13% від загальної кількості. В області цей показник становить біля 15%.

– У цьому році ми працевлаштували більшість бажаючих. На початку навчального року в деяких школах навіть були незакриті вакансії, – говорить начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко. – Наразі у нашому районі є лише декілька молодих вчителів, які хочуть, але поки що не можуть працевлаштуватися.

В Україні середній вік педагога становить 45 – 60 років. Про це на початку року заявили експерти галузі освіти в ефірі телеканалу новин “24”.

Сергій Лавський

http://nslovo.com/blog/na-menschyni-kozhen-vosmyj-vchytel-maje-pensijnyj-vik

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.