Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 10:42:27

Про бюджетну політику говорили з головами районних рад Чернігівщини

12.04.2018   08:26Агенцiя

Відбулася фахова майстерня на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». У заході взяли участь голови районних рад області.

Захід організований Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Асоціацією міст України в рамках Проекту ПУЛЬС.

Модератор заходу Юрій Стефанчук ( Юрій Стефанчук) розповів присутнім, що метою бюджетної реформи є побудова бюджетної системи України, що забезпечує створення належних фінансових умов для забезпечення виконання місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування своїх повноважень.

Він акцентував увагу на основних новаціях реформи міжбюджетних відносин, а саме: бюджетна автономія та фінансова самостійність місцевих бюджетів, закріплення за місцевими бюджетами стабільних джерел доходів та стимулювання розвитку громад, новий механізм бюджетного регулювання та вирівнювання, формування єдиного кошику доходів, удосконалення інструментів бюджетної підтримки та нова трансферна політика.

Юрій Стефанчук показав статистичні дані у розрізі 2014-2017 років, що засвідчили позитивну динаміку бюджетних новацій.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.