Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 19:22:04

Про бюджетну політику говорили з головами районних рад Чернігівщини

12.04.2018   08:26Агенцiя

Відбулася фахова майстерня на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». У заході взяли участь голови районних рад області.

Захід організований Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Асоціацією міст України в рамках Проекту ПУЛЬС.

Модератор заходу Юрій Стефанчук ( Юрій Стефанчук) розповів присутнім, що метою бюджетної реформи є побудова бюджетної системи України, що забезпечує створення належних фінансових умов для забезпечення виконання місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування своїх повноважень.

Він акцентував увагу на основних новаціях реформи міжбюджетних відносин, а саме: бюджетна автономія та фінансова самостійність місцевих бюджетів, закріплення за місцевими бюджетами стабільних джерел доходів та стимулювання розвитку громад, новий механізм бюджетного регулювання та вирівнювання, формування єдиного кошику доходів, удосконалення інструментів бюджетної підтримки та нова трансферна політика.

Юрій Стефанчук показав статистичні дані у розрізі 2014-2017 років, що засвідчили позитивну динаміку бюджетних новацій.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).