Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:06:24

Два роки дітям з аутизмом та їх батькам допомагає у Чернігові центр "Відкритий світ""

02.04.2018   16:52Агенцiя

Рівно рік тому, 2 квітня 2017 року, у Чернігові запрацювала унікальна громадська організація «Мовний центр «Відкритий Світ», яка об’єднала родини дітей з особливими освітніми потребами і фахівців, що надають якісну психолого-педагогічну допомогу цим дітям.

Дата народження Центру обрана невипадково, адже саме 2 квітня відзначається Всесвітній день поширення інформації про аутизм.

Діти з розладами аутистичного спектру в полі особливої уваги педагогів «Відкритого Світу». Саме тут вони можуть отримати комплексну спеціалізовану допомогу – від консультування та складання індивідуальної програми розвитку, до системних занять з логопедом, дефектологом, психологом, нейропсихологом, реабілітологом.
 
Родзинкою діяльності Центру є застосування всесвітньо відомої терапії TOMATIS. Центр «Відкритий Світ» – єдиний в області, що запровадив цю педагогічну методику.

Сьогодні з нагоди річниці створення та на знак солідарності з людьми, що живуть з аутизмом, у Мовному центрі «Відкритий Світ» відбулася зустріч-флешмоб, до якої долучилися батьки та вихованці Центру, представники депутатського корпусу міської ради, медичної та освітньої галузі Чернігова.

Зокрема, дружну родину Центру привітав керівник міського управління освіти Василь Білогура, який підтримав колектив на початку його становлення.
Він передав дітям та педагогам подарунковий сертифікат на купівлю розвивальних посібників та іграшок.
«Світ змінюється, і вимога часу до освітян – створити необхідні соціальні й психологічні умови для максимально ефективної адаптації в суспільстві дітей із різними станами, в тому числі з розладами аутистичного спектру», - сказав чиновник.

Також свою підтримку та солідарність висловили завідувачка дитячої міською поліклінікою №1 Людмила Овсієнко, яка разом зі своїми колегами здійснює медичний супровід вихованців Центру, та директор першого в Україні Чернігівського інклюзивно-ресурсного центру Олена Підмогильна.

Спільно учасники зустрічі створили символічну емблему на підтримку дітей з особливим потребами, запустили в небо традиційні блакитні кульки (блакитний колір – міжнародний колір аутизму) та розділили приємні святкові миті з батьками  і вихованцями громадської організації «Відкритий Світ».

Контакти: координатор Катерина КИРИЧЕНКО, 063-337-04-62.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.