Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:22:16

До Чернігова знову завітали школярі з усієї України. Тепер історики

28.03.2018   10:20Агенцiя

Більше 140 старшокласників з усіх регіонів України приїхали до Чернігова, аби позмагатися в останньому етапі ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Офіційне відкриття заходу відбулося 26 березня в обласному Палаці дітей та юнацтва. Проходитиме олімпіада на базі Чернігівського колегіуму № 11. Результати інтелектуальних змагань оголосять 30 березня.

Організатори — Міністерство освіти і науки України спільно з Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова: «Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії — це не лише змагання інтелекту й таланту, а й можливість обмінятися досвідом з однолітками, поспілкуватися з істориками всієї України. Адже вас оцінюватиме справжня наукова еліта країни, в тому числі 9 докторів та 24 кандидати наук. Переконана, що у цій залі зібралася гідна їм заміна. Цікавої вам роботи та культурного збагачення!»

Методист Інституту модернізації змісту освіти заступник голови оргкомітету олімпіади Людмила Черкаська: «Наразі в освіті України особливий період. Ми будуємо Нову українську школу, аби створити умови для розвитку кожної особистості. Використовуємо різні форми, зокрема й олімпіадний рух. Цього року всеукраїнські учнівські олімпіади відбуваються з усіх навчальних предметів. До речі, переможцям Кабмін підвищив розмір президентської стипендії. Сподіваємося, що держава і надалі підтримуватиме обдаровану молодь, що в свою чергу буде стимулом для неї будувати майбутнє в Україні, а не закордоном».

Попереду в учасників олімпіади дні напруженої роботи, виконання теоретичних та практичних завдань, цікаве спілкування, а також екскурсійна програма містом легенд.

Данило Поляков, м. Харків: «Мені здається, що взагалі історія — цариця гуманітарних наук. Разом з тим вона не дає однозначної відповіді. Існують лише факти. Тобто залишається місце для розмов та дискусій. Особисто мене найбільше цікавить тема національного розвитку, зокрема слов’янських народів».

Оля Трейтяк, м. Чернігів: «Історія — це наша родинна справа. Любов до неї мені прищепили ще з дитинства. Цікавлюся історією всієї України. Втім, більш захоплює рідний край. По закінченню олімпіади почну працювати на новою МАНівською роботою».


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини