Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 07:44:42

НДУ зустрічав гостей із Греції

27.03.2018   08:32

26 березня у стінах Ніжинського держаного університету ім. Миколи Гоголя свою книгу під назвою "Тємєтєрон" презентувала відома грецька письменниця, громадський діяч Валіда Будакіду.

На презентації були присутні голова ГС «Київського міського товариства греків ім. Костянтина Іпсіланті» Микола Корецький, голова грецького товариства ім. братів Зосим у м. Ніжині Лариса Зайко, ректор університету Олександр Самойленко, а також викладачі та студенти НДУ.

Художньо публіцистичне видання "Тємєтєрон" бло написане у співавторстві з Олександросом Бурджанадзе, і стало вже бестселером серед греків, які проживають у Греції та Грузії. Автори сподіваються, що його презентація в Україні також знайде розуміння та підтримку.

Примірники даної книги з власним автографом письменниці отримали усі охочі, також Валіда Будакіду подарувала декілька примірників для університету, і зазначила, що коментарі після прочитання роману можна залишати на сайті: www.valida-book.com


Валентина Ващенко

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини