Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:40:16

У Чернігові Інклюзивно-ресурсний центр і ЧНРЦ № 1 працюватимуть в одному приміщенні

26.03.2018   15:18

Минулого тижня начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура та директор Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 1 Анатолій Коломієць зустрілися з батьками й педагогічним колективом цього закладу. Головною темою обговорення була можливість розташування Інклюзивно-ресурсного центру № 1 на базі ЧНРЦ № 1.

Як було зазначено під час зустрічі, наразі стоїть питання щодо ефективного використання коштів міського бюджету.

В інших регіонах країни Інклюзивно-ресурсні центри створені саме при навчально-реабілітаційних центрах, адже вони взаємодоповнюють один одного. Крім того, вузько направлені спеціалісти з інклюзії надаватимуть допомогу і дітям з ЧНРЦ і для цього не потрібно буде їздити до фахівців через усе місто. До того ж самі приміщення не потребують значних коштів на капітальний ремонт, як наприклад, будівництво нового центру чи відновлення давно невикористовуваного приміщення.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр №1» створена у серпні минулого року згідно з рішенням Чернігівської міської ради. Діяльність цієї установи направлена на забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі, у професійно-технічних навчальних закладах.

Оскільки, незалежно від стану здоров'я, наявності фізичного чи інтелектуального порушення, кожна дитина має право на повноцінне життя, освіту з урахуванням їхніх індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів. У цьому Центрі дітям з особливими освітніми потребами надаватиметься необхідна психолого-педагогічна підтримка з урахуванням їх індивідуальних потреб та системного кваліфікованого супроводження.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини