Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:01:26

Свідомий вибір сьогодні – професійний успіх завтра

24.03.2018   09:41Агенцiя

Де здобути затребувану на ринку праці професію, щоб з дипломом на руках не поповнити лави безробітних дізналися випускники чернігівських шкіл № 14, 18, 21 та 34.

Вони побували на екскурсії в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту.

Розпочалася зустріч святковим концертом і презентацією навчального закладу. Під час екскурсії викладачі ліцею залюбки показали гостям навчальні кабінети, виробничі майстерні, лабораторії, ознайомили з історією створення закладу, їх гордістю, а саме: відомими випускниками та кваліфікованими педагогами, поділилися планами на майбутнє. Школярі дізналися, які професії можна здобути в цьому навчальному закладі.

Так, Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту готує кваліфікованих працівників залізничних та будівельних професій, а також фахівців для галузі громадського харчування.

Зокрема, помічників машиніста електровоза, помічників машиніста тепловоза, слюсарів з ремонту рухомого складу, монтерів колії, провідників пасажирського вагона, кухарів, кондитерів, електромонтажників з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажників силових мереж та електроустаткування, штукатурів, малярів, лицювальників-плиточників, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварників, електрогазозварників ручного зварювання, монтажників гіпсокартонних конструкцій, монтажників систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації, охоронників, електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації.

«Для успішного навчання тут створені всі належні умови, - сказав в.о. директора ліцею Максим Поджарий. - Є зручні аудиторії, оснащені сучасними приладами майстерні виробничого навчання та лабораторії, сучасний комп’ютерний клас, бібліотека, актова і спортивна зали, затишний гуртожиток, можливість проведення цікавого й корисного дозвілля. Навчаючись в ліцеї наші учні отримують якісні знання та безкоштовну освіту».


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.