Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 23:07:04

Запрошуємо студентів до участі в Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі

17.03.2018   11:19Агенцiя

Посольство Литви в Україні, яке виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького запрошують студентів, які цікавляться політикою безпеки з Черкаської, Чернігівської, Кіровоградської і Київської областей та міста Києва взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, що відбудеться 25-27 квітня у Черкасах.

Студенти матимуть можливість ознайомитись з міжнародною політикою та політикою безпеки, обмінятись думками з українськими та іноземними експертами про безпекову ситуацію і перспективи у регіоні.  

День перший: студенти братимуть участь в інтерактивних дискусіях щодо зміни середовища глобальної безпеки, нових викликів у сучасному світі, теперішньої ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО - Україна.

День другий: студенти стануть діячами реальної політики у симуляції зустрічей в Північноатлантичній раді та Комісії НАТО - Україна, де вони ознайомляться з процесом прийняття рішень у НАТО.

Будь ласка, ознайомтесь з проектом програми Форуму тут.

Звертаємо Вашу увагу, що організатори Форуму сплачують витрати за харчування для всіх студентів, а також проїзд та проживання для студентів, які не проживають у Черкасах.

Мови Форуму: англійська, українська, російська.

Заявки на участь у Форумі приймаються до 2 квітня 2018 року включно.

Вимоги до студентів - учасників Форуму:
- добре знання англійської мови;
- зацікавленість питаннями міжнародних відносин, політики безпеки;
- місце навчання: Черкаський, Кіровоградський, Київський і Чернігівський регіони та м. Київ.

ЗАЯВКУ ДЛЯ УЧАСТІ У ФОРУМІ МОЖЕТЕ ЗАПОВНИТИ ТУТ. (https://goo.gl/forms/d9DcNTnECfZvdNht2)

Партнери Форуму: Представництво НАТО в Україні, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді і спорту України.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини