Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 18:27:44

"Планування, організація та проведення роботи з питань призову громадян України на строкову військову службу"

14.03.2018   16:29Агенцiя

Саме таку назву мала тема інструктивно-методичних зборів які відбулись в Чернігівському обласному військовому комісаріаті із військовими комісарами, начальниками відділень комплектування Р(М)ВК та лікарями-спеціалістами, яких залучатимуть для проведення медичного огляду призовників.

Окрім відпрацювання планових питань та оголошення завдань від вищого командування щодо проведення весняної призовної кампанії, заступник обласного військового комісару – начальник відділу комплектування та призову підполковник Віктор Лузан акцентував увагу на якість відбору майбутніх військових та проведенні грамотної роз’яснювальної роботи серед населення, а саме:

- військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. (Указ Президента України від 24.09.2014 року №744);

- роз’яснення соціальних гарантій для військовослужбовців строкової служби та членів їх сімей;

- порядок дій громадянина України після одержання повістки про прибуття до військового комісаріату;

- відповідальність громадян України за порушення Закону «Про військовий обов'язок і військову службу».

Під час зборів військовим комісарам області була надана можливість обмінятись власним досвідом щодо проблемних питань, які виникають під час призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань і шляхи їх розв’язання.

    
Чернігівський обласний військовий комісаріат

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини